Proszę czekać...
zamknij

Systemy CCTV w sklepie ASD

Strona ASD Monitoring

ASD Monitoring

Dodano: 26.02.2014
Firma ASD to synonim jakości jeśli mowa o systemach monitoringu i systemach zabezpieczeń. W tej materii posiadamy niemałe kompetencje pozwalające nam na efektywne działanie praktyczne. Telewizja przemysłowa to różne elementy, których symultaniczne działanie pozwala na osiąganie efektów. Jesteśmy Wam w stanie dostarczyć najlepszej jakości urządzenia tego typu. Bogate możliwości, różne produkty, pełne bezpieczeństwo i wiele usług – taka jest właśnie nasza oferta. ASD jest w stanie dostarczyć Wam wszystko co najlepsze w temacie monitoringu i alarmów.
Więcej o firmie: Systemy CCTV, Kamery IP

Systemy CCTV

Telewizja przemysłowa to jeden z najlepszych sposobów ochrony obiektów nie tylko umożliwiający wykrycie niepowołanych gości, ale przede wszystkim pozwalający na zapis obrazu i późniejsze wykorzystanie go, jako materiał dowodowy. Poza tym system telewizji przemysłowej pozwala na natychmiastową ocenę wydarzenia, które spowodowało uruchomienie czujnika i wezwanie odpowiednich służb. Wiąże się to z oszczędnością środków i czasu, a także ograniczeniem szkód dzięki szybszej interwencji. 

Dla pracowników firmy ASD telewizja przemysłowa nie stanowi żadnych tajemnic. Projektowanie takich systemów oraz ich instalacja oparte są na kilkudziesięciu latach doświadczeń firmy, która systematycznie poszukuje nowych i skutecznych rozwiązań technologicznych. 

Link: Systemy CCTV od ASD

W firmowym sklepie internetowym na stronie asd.Pl można znaleźć zarówno nowoczesne i bardzo dokładne kamery, jak i wielofunkcyjne urządzenia rejestrujące, monitory do obserwacji obrazu oraz dziesiątki przydatnych akcesoriów montażowych, okablowania, uchwytów, obudów i innych elementów wspomagających. 

Różnorodność produktów pozwala na konstruowanie zarówno systemów zewnętrznych jak i wewnętrznych oraz tych do pracy ciągłej jak i uruchamianych czujnikami podczerwieni.
Adres:
Zagajnikowa 39
WWW:
Kod:
91-849
E-mail:
asd@asd.pl
Miasto:
Łódź
Telefon:
42 6564305
Tel. kom.:
601222279
Fax:
42 6564790
GPS     N: 51° 47' 44"     E: 19° 28' 34"

Jak dojechać do firmy ASD Monitoring?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Asd

Asd

Dodano: 15.07.2013
Jeśli szukasz profesjonalistów w temacie systemów zabezpieczeń to najlepszym wyborem będzie firma ASD. Posiadamy duże doświadczenie oraz nie mniejsze kompetencje w tym zakresie. Jako firma...
Strona ASD Czujki

ASD Czujki

Dodano: 23.01.2014
Nasza firma skupia się na systemach zabezpieczeń. Profesjonalnie zajmujemy się projektowaniem takich systemów a ponadto wykonujemy ich montaż. Co więcej, sprzedajemy części i takie systemy....
Strona Posterclub

Posterclub

Dodano: 31.07.2016

Od 1989 roku działamy w obszarze produkcji ram aluminiowych oraz drewnianych stosowanych przy wielu pracach dekoracyjnych. Mamy w asortymencie sklepu internetowego również...

Więcej o firmie: Antyramy
Strona Venta Airwasher

Venta Airwasher

Dodano: 15.01.2014
Venta to firma z ogromnymi kompetencjami i doświadczeniem. Zajmujemy się produkowaniem nawilżaczy i oczyszczaczy powietrza od 30 lat. Jesteśmy obecni w branży wykonując kompleksowe i poważne...
Więcej o firmie: Oczyszczacze powietrza

Sprytne przechowywanie

W każdym domu jest miejsce, gdzie lądują rzadko używane rzeczy, zapomniane dziecięce zabawki i stare meble. Zazwyczaj takim miejscem jest strych lub piwnica.

więcej

Urządzanie przedpokoju - poradnik

Urządzanie przedpokoju jest zazwyczaj ostatnią rzeczą, którą zajmujemy się aranżując mieszkanie. Wystrój tego miejsca nie zaprząta naszych myśli, tak bardzo jak wykańczanie kuchni czy salonu.

więcej

Zmysłowe brązy w Twoim domu

Kolor brązowy budzi ciepłe, zmysłowe skojarzenia - to smak gorącej, gęstej czekolady z cynamonem, energetyczny zapach porannej kawy z mlekiem, szlachetny dźwięk starych skrzypiec, przyjemne ciepło rozgrzanych w jesiennym słońcu kasztanów.

więcej