Proszę czekać...
zamknij

Donice wykonane z cortenu

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.06.2021
Przedsiębiorstwo Iwona Pellets oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania pod względem finansowym i ekonomicznym, zapewniające funkcjonalne i oszczędne ogrzewanie domu, budynku gospodarczego lub hali przemysłowej. Zatrudnieni w firmie, pracownicy posiadają niezbędną wiedze, długoletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście do kontrahenta. Sprzedawane kominki są stworzone z wysokiej klasy i materiałów oraz posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Produkty cechuje konkurencyjna cena oraz najwyższa jakość wykonania.

Donice z cortenu

Donice corten, to pojemniki na rośliny, wykonane z wysokiej jakości stali. Są niezwykle trwałe, modne i efektowne, dlatego chętnie korzystają z nich projektanci zieleni i ogrodnicy. Ale nie tylko miłośnicy roślin zachwycają się tym produktem. Zyskał on uznanie także u architektów oraz osób, którym bliska sercu jest nowoczesna aranżacja przestrzeni.

Fenomenem donic corten jest ich reakcja na warunki atmosferyczne. Pod wpływem działania deszczu i powietrza, pokrywają się one „rdzawym” nalotem. Z biegiem czasu „starzejąca” się powłoka donic stale się przebarwia.  Nie ma podobnego materiału, który w ten sposób zmieniałby kolor, nadając otoczeniu magiczną aurę.

Ze względu na to, że donice corten są odporne na deszcz, śnieg, lód, słońce, wysokie i niskie temperatury, nadają się na elementy dekoracyjne miejskich rynków, restauracji, tarasów, ogrodów i wielu innych miejsc. Poza tym znakomicie się z nimi komponują, nadając otoczeniu niepowtarzalny urok. Są gwarancją niepowtarzalności, elegancji i trwałości.

Iwona Pellets
Adres:
Rąbień AB, Konstantynowska 19A
WWW:
Kod:
95-070
E-mail:
kontakt@iwonapellets.pl
Miasto:
Aleksandrów Łódzki
Telefon:
+48 607 355 805
Fax:
607 355 805

Jak dojechać do firmy iwonapellets.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 04.01.2017
Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku wykładzin, na którym działamy już od 2007 roku, co pozwala nam zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi...