Proszę czekać...
zamknij

Ogrzewanie powietrzem z Iwona Pellets

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.06.2021
Przedsiębiorstwo Iwona Pellets oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania pod względem finansowym i ekonomicznym, zapewniające funkcjonalne i oszczędne ogrzewanie domu, budynku gospodarczego lub hali przemysłowej. Zatrudnieni w firmie, pracownicy posiadają niezbędną wiedze, długoletnie doświadczenie oraz profesjonalne podejście do kontrahenta. Sprzedawane kominki są stworzone z wysokiej klasy i materiałów oraz posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Produkty cechuje konkurencyjna cena oraz najwyższa jakość wykonania.

Ogrzewanie powietrzem

System ogrzewania nadmuchowego, inaczej ogrzewanie powietrzem, składa się z trzech podstawowych elementów: kominka, instalacji oraz kratek.

Piec nadmuchowy, który dostępny jest w ofercie Iwona Pellets, stanowi podstawowe źródło ciepła. W sklepie można zakupić urządzenie opalane pelletem. System przewiduje ponadto zasilanie gazem ziemnym oraz prądem. System można rozbudować o dodatkowe komponenty: klimatyzator, filtry jonizacyjne czy nawilżacz powietrza. Drugim elementem jest instalacja nadmuchowa, która zbudowana jest z kanałów doprowadzających ciepło. Kanały są elastyczne, produkowane z aluminium izolowanych wełną. Natomiast kratki nadmuchowe wykorzystywane są do wprowadzania ciepłego powietrza do pomieszczeń.

System ogrzewania (https://iwonapellets.pl/blog-1/ogrzewanie-powietrzem-jak-dziala-ogrzewanie-nadmuchowe) pobiera chłodniejsze powietrze przez czerpnię. Następnie wędruje do kanałów i pieca nadmuchowego. W piecu jest podgrzewane oraz przefiltrowane, następnie trafia czyste do pomieszczeń. Cyrkulację powietrza gwarantuje wentylator oraz przewody wentylacji grawitacyjnej.

Iwona Pellets
Adres:
Rąbień AB, Konstantynowska 19A
WWW:
Kod:
95-070
E-mail:
kontakt@iwonapellets.pl
Miasto:
Aleksandrów Łódzki
Telefon:
+48 607 355 805
Fax:
607 355 805

Jak dojechać do firmy iwonapellets.pl?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 04.01.2017
Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku wykładzin, na którym działamy już od 2007 roku, co pozwala nam zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi...