Proszę czekać...
zamknij

wysokiej jakości wykładziny

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 04.01.2017
Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku wykładzin, na którym działamy już od 2007 roku, co pozwala nam zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące fachowego doradztwa przy wybieraniu wykładzin a także zapewnienia również dostaw oraz fachowego montażu. Posiadamy między innymi nowoczesne wykładziny, które jesteśmy w stanie zapewnić między innymi do budynków firmowych takich jak hotele, biura, galerie handlowe, domy weselne, magazyny a także obiekty przemysłowe. 

Wykładziny

Działamy na rynku realizowania dla naszych klientów sprzedaży zarówno wysokiej jakości a także dostępnych w naszej firmie w szerokim asortymencie wyrobów wykładzinowych. 

Jesteśmy w stanie zapewnić między innymi wykładziny przygotowane w ramach naturalnych a jednocześnie sztucznych materiałów, co pozwala na dopasowanie zarówno walorów estetycznych a także wytrzymałości wykładzin do pomieszczeń, w których mają być montowane. 

Jednocześnie w naszej firmie możemy również zapewnić profesjonalne oraz kompleksowe usługi realizowane przez naszych specjalistów począwszy od fachowego doradztwa, które pozwala na dopasowanie wykładzin do oczekiwań naszych klientów, aż po montaż. 

W naszej firmie posiadamy również nowoczesne wykładziny, które są dostępne zarówno w ramach klasycznych a także nowoczesnych wzorach, kolorach. Pozwala nam to zapewnić dopasowanie wykładzin do poszczególnych pomieszczeń z zapewnieniem eleganckiego prezentowania się a także zapewnienia również długiego okresu użytkowania i wygodny przy regularnym czyszczeniu.
Wapol Wykładziny Obiektowe
Adres:
Czarnomorska 13, pok. 8P
WWW:
Kod:
02-758
E-mail:
wapol@wykladzinywapol.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 651 69 13
Fax:
22 651 69 13
Wykładziny
GPS     N: 21° 0' 44"     E: 52° 13' 46"

Jak dojechać do firmy Wapol Wykładziny Obiektowe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.06.2021
Przedsiębiorstwo Iwona Pellets oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania pod względem finansowym i ekonomicznym, zapewniające funkcjonalne i oszczędne ogrzewanie domu, budynku gospodarczego...