Proszę czekać...
zamknij

Wykładziny do powierzchni użytkowych

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 04.01.2017
Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku wykładzin, na którym działamy już od 2007 roku, co pozwala nam zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące fachowego doradztwa przy wybieraniu wykładzin a także zapewnienia również dostaw oraz fachowego montażu. Posiadamy między innymi nowoczesne wykładziny, które jesteśmy w stanie zapewnić między innymi do budynków firmowych takich jak hotele, biura, galerie handlowe, domy weselne, magazyny a także obiekty przemysłowe. 

Wykładziny do biur

Specjalizujemy się w dystrybuowaniu szerokiego asortymentu wykładzin dla firm. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom wyroby wykładzinowe o sprawdzonej jakości a także dostępne w szerokim asortymencie, co pozwala nam gwarantować naszym klientom również dopasowanie poszczególnych typów wykładzin do oczekiwań naszych klientów zarówno pod kątem rodzaju zastosowanych w produkcji materiałów a także pod kątem stylistycznym. 

W naszej firmie posiadamy między innymi ofertę wykładzin do biur, które wykonane są z takich materiałów jak polipropylen, który gwarantuje wyjątkowo estetyczne wykładziny a także poliamid cechujący się odpornością na działanie czynników mechanicznych. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy naszym klientom wsparcie ze strony doświadczonych projektantów, którzy są w stanie w pełni dopasować poszczególne wykładziny do pomieszczeń w biurach, firmach. 

Gwarantujemy również szybki czas realizowania zamówień oraz terminowe, profesjonalne usługi montażowe.
Wapol Wykładziny Obiektowe
Adres:
Czarnomorska 13, pok. 8P
WWW:
Kod:
02-758
E-mail:
wapol@wykladzinywapol.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 651 69 13
Fax:
22 651 69 13
Wykładziny
GPS     N: 21° 0' 44"     E: 52° 13' 46"

Jak dojechać do firmy Wapol Wykładziny Obiektowe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.06.2021
Przedsiębiorstwo Iwona Pellets oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania pod względem finansowym i ekonomicznym, zapewniające funkcjonalne i oszczędne ogrzewanie domu, budynku gospodarczego...