Proszę czekać...
zamknij

Oferta wykładzin hotelowych

Strona Wapol Wykładziny Obiektowe

Wapol Wykładziny Obiektowe

Dodano: 04.01.2017
Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku wykładzin, na którym działamy już od 2007 roku, co pozwala nam zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi dotyczące fachowego doradztwa przy wybieraniu wykładzin a także zapewnienia również dostaw oraz fachowego montażu. Posiadamy między innymi nowoczesne wykładziny, które jesteśmy w stanie zapewnić między innymi do budynków firmowych takich jak hotele, biura, galerie handlowe, domy weselne, magazyny a także obiekty przemysłowe. 

Wykładziny do hoteli

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się na rynku wykładzin realizowaniem zarówno profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących sprzedaży szerokiego asortymentu wysokiej jakości wykładzin. 

Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom dopasowanie poszczególnych typów wykładzin pod kątem zarówno rodzaju zastosowanych do produkowania materiałów a także pod kątem stylistycznym. 

Posiadamy w naszej ofercie zarówno szeroki asortyment wykładzin dostępnych w różnorodnych wzorach oraz kolorach zarówno w klasycznej a także nowoczesnej stylistyce. Zapewniamy wykładziny dywanowe z weluru czy wykładziny ze skręconych włókien. 

Jednocześnie zapewniamy wykładziny do hoteli, które wykonane są z materiałów, które są w stanie zapewnić ponadstandardową odporność na działanie czynników mechanicznych jak ścieranie. W naszej firmie oprócz profesjonalnego doradztwa ze strony naszych projektantów zapewniamy również wykonanie szybkich dostaw oraz profesjonalny montaż wykładzin realizowany przez naszych specjalistów.
Wapol Wykładziny Obiektowe
Adres:
Czarnomorska 13, pok. 8P
WWW:
Kod:
02-758
E-mail:
wapol@wykladzinywapol.pl
Miasto:
Warszawa
Telefon:
22 651 69 13
Fax:
22 651 69 13
Wykładziny
GPS     N: 21° 0' 44"     E: 52° 13' 46"

Jak dojechać do firmy Wapol Wykładziny Obiektowe?

Wpisz skąd chcesz jechać, np. Próchnika 51, Łódź

Podobne firmy

Strona iwonapellets.pl

iwonapellets.pl

Dodano: 01.06.2021
Przedsiębiorstwo Iwona Pellets oferuje swoim klientom doskonałe rozwiązania pod względem finansowym i ekonomicznym, zapewniające funkcjonalne i oszczędne ogrzewanie domu, budynku gospodarczego...